Hizmetlerimiz

Borsa Atölyesi Çalışmaları

Borsalarda işlem yapmak belli bir uzmanlık ve yetkinlik gerektirmektedir. İster kendi birikimlerinizi değerlendirmek adına veya belli bir işletmenin varlıklarını yönetmek adına olsun, para kazanma fırsatlarının nerede olduğunu anlamak için mutlaka tüm borsaları tanımak ve kullanabilmek gerekmektedir.

Globalleşen dünyada ülkemizdeki fırsatların yanında dünyada var olan fırsatları değerlendirmek  gerekmektedir.

Bilgiye sahip olmak kadar, yatırımcı psikolojisini bilmek, yatırımcının kendisini tanıması ve diğer genel kitleyi anlaması açısından önemlidir.

Yatırımcının sahip olması gereken  yetkinliklerinin  yanında, yatırım alanında uygulanan taktik ve stratejiler ,yatırımcıya kazanç sağlayacağı gibi, umulmadık kriz zamanlarında para kaybetmenizin önüne geçecektir.

Yatırım kararlarını kendi kendinize verebilir olma, aşamasına kadar, karşılaşacağınız sorunlarda güvenilir bir desteğe sahip olacaksınız .

Piyasada verilen çoğu eğitimler son derece torik ve uygulanabilirlikten uzak olduğu için eğitime katılanlara faydalı olamamaktadır. Teorik ve uygulamalı eğitimlerle, Borsa atölyesi çalışmaları hesap açılışından, pozisyon alımına ve pozisyon kapatışına  kadar geçen tüm süreçlerde yatırımcılara destek sağlamaktadır.

Teknik analiz, Temel analiz konularında borsalarda son derece işinize yarayacak bir donanıma sahip olacaksınız.

Lütfen bilgi alınız...